RN73R2ETTD9422A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD9422A25
JLCPCB Part #
C2611685
Description
-55℃~+155℃ 250mW 94.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS