RN73H1JTTD2153F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2153F10
JLCPCB Part #
C4344976
Description
100mW 215kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS