RN73H1JTTD2052B05
MFR.Part #
RN73H1JTTD2052B05
JLCPCB Part #
C4103292
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS