ERJ-U03D3001V
MFR.Part #
ERJ-U03D3001V
JLCPCB Part #
C4178696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS