RN73H1JTTD2000B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD2000B50
JLCPCB Part #
C4097132
Package
0603
Description
100mW 200Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS