RN73R2BTTD1170C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD1170C50
JLCPCB Part #
C2549264
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS