RN73H1JTTD1981D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1981D25
JLCPCB Part #
C3976734
Description
1.98kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS