RN73H1JTTD1892F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1892F10
JLCPCB Part #
C4337740
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS