RN73R1JTTD1052F50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1052F50
JLCPCB Part #
C2494597
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS