RN73H1JTTD1873B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1873B25
JLCPCB Part #
C4023992
Description
100mW 187kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS