RN73H1JTTD1870B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1870B25
JLCPCB Part #
C4311508
Description
100mW 187Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS