RN73H1JTTD1452A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1452A25
JLCPCB Part #
C3953235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS