SG73G1JTTD3922C
MFR.Part #
SG73G1JTTD3922C
JLCPCB Part #
C7076693
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS