RN73H1JTTD1402A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD1402A10
JLCPCB Part #
C4084313
Package
0603
Description
100mW 14kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS