RN73H1JTTD13R8F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD13R8F100
JLCPCB Part #
C4088024
Description
100mW 13.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS