RN73H2ETTD6261C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD6261C50
JLCPCB Part #
C4256873
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.26kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS