RN73H1JTTD1331F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1331F10
JLCPCB Part #
C4161754
Description
1.33kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS