RN73H1JTTD1212C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1212C10
JLCPCB Part #
C4102927
Description
100mW 12.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS