SR732BTTD6R8G
MFR.Part #
SR732BTTD6R8G
JLCPCB Part #
C2599853
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS