RN73H1JTTD10R7D25
MFR.Part #
RN73H1JTTD10R7D25
JLCPCB Part #
C4326978
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS