RN73H1JTTD1010F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1010F100
JLCPCB Part #
C4020167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 101Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS