RN73H1ETTP9881F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9881F50
JLCPCB Part #
C4251841
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS