RN73H1ETTP9881B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP9881B50
JLCPCB Part #
C4070555
Package
0402
Description
62.5mW 9.88kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS