RN73H1ETTP9880D10
MFR.Part #
RN73H1ETTP9880D10
JLCPCB Part #
C2545617
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS