RN73H1ETTP9100F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9100F25
JLCPCB Part #
C2515089
Description
63mW 910Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS