RN73H1ETTP89R8F25
MFR.Part #
RN73H1ETTP89R8F25
JLCPCB Part #
C2513750
Description
62.5mW 89.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS