RN732BTTD1622C50
MFR.Part #
RN732BTTD1622C50
JLCPCB Part #
C3939493
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS