RN73H1ETTP84R5B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP84R5B50
JLCPCB Part #
C2534911
Description
-55℃~+155℃ 63mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS