RN73H1ETTP82R5F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP82R5F10
JLCPCB Part #
C2545843
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS