WK73R2JTTE1912F
MFR.Part #
WK73R2JTTE1912F
JLCPCB Part #
C4320821
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS