RN73H1ETTP81R6D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP81R6D50
JLCPCB Part #
C4091281
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS