RN73H1ETTP80R6B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP80R6B50
JLCPCB Part #
C2534859
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS