RN73H1ETTP8060C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP8060C50
JLCPCB Part #
C2542309
Package
0402
Description
63mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS