RN73H1ETTP8060B10
MFR.Part #
RN73H1ETTP8060B10
JLCPCB Part #
C4321806
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS