RK73G2ATTD1872C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1872C
JLCPCB Part #
C6648534
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS