RN73H1ETTP76R6F50
MFR.Part #
RN73H1ETTP76R6F50
JLCPCB Part #
C2514806
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS