RN73H1ETTP7322D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7322D25
JLCPCB Part #
C2513482
Description
62.5mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS