RN73H1ETTP7322B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP7322B25
JLCPCB Part #
C4280097
Description
63mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS