RN73H1ETTP72R3F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP72R3F10
JLCPCB Part #
C2545791
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS