RN73H1ETTP72R3C50
MFR.Part #
RN73H1ETTP72R3C50
JLCPCB Part #
C2538977
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 72.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS