RN732BTTD3652D10
MFR.Part #
RN732BTTD3652D10
JLCPCB Part #
C4200207
Description
-55℃~+155℃ 125mW 36.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS