RN73H1ETTP6980B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6980B25
JLCPCB Part #
C2537001
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 698Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS