RN73H1ETTP6490D25
MFR.Part #
RN73H1ETTP6490D25
JLCPCB Part #
C2513243
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS