RK73G2ARTTD7503F
MFR.Part #
RK73G2ARTTD7503F
JLCPCB Part #
C7340212
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS