RN73H1ETTP6260C10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6260C10
JLCPCB Part #
C2554697
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 626Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS