RN73H1JTTD1200B25
MFR.Part #
RN73H1JTTD1200B25
JLCPCB Part #
C186164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS