SG73P2ERTTD7153F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD7153F
JLCPCB Part #
C7360020
Description
-55℃~+155℃ 715kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS