RN73H1ETTP6200F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP6200F10
JLCPCB Part #
C3935591
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 620Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS