SG73S1ERTTP78R7F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP78R7F
JLCPCB Part #
C5915803
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS