RN73H1ETTP6191B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP6191B25
JLCPCB Part #
C2534459
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS